Uczesanie w stylu Kim Kardashian, Nicole Scherzinger, Taylor Swift

Przepiękne aktorki, piosenkarki i różnego rodzaju celebrytki często podsuwają ciekawe inspiracje dotyczące mody. Podobnie jest w przypadku fryzur. Panie podczas swoich występów oraz wielkich wyjść prezentują się nieskazitelnie. Nic dziwnego więc, że stają się inspiracją dla wielu kobiet. Na szczęście, często zdarza się, że ich fryzury wcale nie są aż tak skomplikowane czy misterne jak mogłoby się wydawać.

Fryzura w stylu Kim Kardshian

Kim Kardashian to modelka, aktorka i biznesmenka. Zasłynęła dzięki realisty show. Na co dzień wygląda perfekcyjnie. Sama o swojej fryzurze powiedziała tak: „Nie jestem szczególnie uzdolniona, jeśli chodzi o samodzielne układanie włosów, więc jeśli zobaczycie moje loki, pewnie są dziełem fryzjera, który mnie czesze. Kiedy zakręcę włosy, utrzymują kształt dość długo, wtedy tylko następnego dnia podkręcam je, aby utrzymać skręt. Podczas sesji dla Playboya podkręcono moje włosy lokówką dzień wcześniej, dlatego następnego dnia ładnie opadły”. O dbaniu o włosy z kolei powiedziała: „Zawsze zmieniam szampony i odżywki, aby zaskoczyć włosy. Nie pozwalam im się przyzwyczaić do kosmetyków, bo wtedy nie dają już tego efektu, co początkowo. Dlatego mam kilka zestawów i za każdym razem używam innego. Nie myję włosów codziennie, bo to pozbawia je naturalnej warstwy ochronnej i sprawia, że wolniej rosną! Kiedy biorę prysznic, na ich końcówki nakładam olejek do włosów. Ważne, aby chronić w ten sposób włosy, kiedy np. pływasz w basenie”. Fryzura w stylu Kim jest bardzo prosta: idealnie wyprostowane włosy uzyska się stosując prostownicę i kosmetyki wygładzające strukturę włosa. Lekkie fale także można uzyskać za pomocą prostownicy, na którą nawijamy poszczególne pasma włosów.

Fryzura w stylu Nicole Scherzinger

Nicole Scherzinger jest amerykańską piosenkarką. Na scenie zaskakuje różnymi fryzurami. Najbardziej utożsamiane z Nicole są trzy fryzury: burza loków, idealnie proste włosy oraz gładko zaczesany kucyk. Każda nich jest prosta w wykonaniu. Jedno je łączy – włosy powinny być zdrowe, lśniące, gęste.

Fryzura w stylu Taylor Swift

Taylor Swift, amerykańska aktorka oraz wokalistka, na co dzień wygląda wręcz uroczo. Na galach zawsze prezentuje się idealnie. Furorę zrobiła jedna z jej fryzur: elegancka, wieczorowa, przypominająca luźno zwisający kok. Pierwszą czynnością, jaką trzeba wykonać jest podzielenie włosów na części. Odseparuj prawą oraz lewą część włosów tuż za linią ucha. Środkową część włosów zepnij nisko w luźnego kucyka. Upinając do głowy zawiń go do środka. Następnie podziel kucyk na kilka małych pasemek, które przy pomocy spinek luźno powpinaj we włosy, skręcając je przy tym w różne strony. Nie staraj się za bardzo, ta fryzura powinna być jak najbardziej swobodna. Kolejnym krokiem jest dołączanie pasm z włosów, które oddzieliłaś na samym początku. Zawijaj je wokół powstającego koczka. Pamiętaj, że z jednej strony włosów ma być odrobinę więcej.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 22764 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/uczesanie-w-stylu-kim-kardashian-nicole-scherzinger-taylor-swift/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-include in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435