Łatwe fryzurki dla prostych włosów

Niejedna kobieta marzy o lśniących i idealnie prostych włosach. Same posiadaczki takich włosów często jednak narzekają na to, że z prostych włosów nie da się ułożyć żadnej ładnej, eleganckiej czy wytwornej fryzury. Wiele pań o idealnie prostych włosach ma świadomość, ze ich włosy są albo bardzo ciężkie i gęste, albo – wręcz przeciwnie – cienkie i dość słabe. Oba typy włosów nie są najlepsze jeśli chodzi o układanie misternych fryzur. Panie o cienkich włosach powinny stosować odpowiednie kosmetyki oraz zażywać specjalne zestawy witamin, które pomogą odzyskać włosom utracony blask.

Wbrew pozorom, na prostych włosach można układać przepiękne fryzury. Dzięki temu, że włosy nie podkręcają się tak łatwo pod wpływem wilgoci, możliwe jest układanie bardziej skomplikowanych koków lub fryzur wieczorowych. Pięknie wyglądają uczesania, które opierają się na rozpuszczanych poszczególnych pasmach – szczególnie pięknie wygląda to w przypadku pań o włosach gęstych i grubych.

Jakie fryzury zawsze wyjdą, gdy mam idealnie proste włosy?

Przede wszystkim zaczesany gładko kok. Perfekcyjnie zaczesany, bez wystających pasm włosów, kok to fryzura, która sprawdzi się na wielkie wyjścia. Będzie pasować do wieczorowych sukni. Kok może być ułożony nisko, tuż nad karkiem. Góra powinna być gładko zaczesana. Uczesanie prezentuje się niebanalnie, do tego wygląda uroczo i elegancko.

Panie o prostych i bardzo długich włosach mogą zdecydować się wysoko upięty kucyk. Góra powinna być idealnie zaczesana, kucyk natomiast powinien swobodnie zwisać. Upięcie takie  podkreśla rysy twarzy i dodają spojrzeniu wyrazistości. Ważne, aby góra była perfekcyjnie wygładzona. Fryzura ta szczególnie zalecana jest kobietom o okrągłej twarzy – uczesanie to wyszczupli i odmłodzi twarz.

Co zrobić, aby fryzura była piękna, a włosy niekoniecznie idealnie proste?

Każda posiadaczka prostych i gładkich włosów marzy czasami o niesfornych kosmykach. I na to jest pewien sposób. Panie o prostych włosach często decydują się na grzywkę – przy prostych włosach nie podkręca się i „nie ucieka” na bok. Ciekawym i modnym uczesaniem jest rozpuszczenie włosów luźno, podkręcenie końcówek na lokówce i wtarcie w nie odrobiny pianki lub żelu do włosów. Dzięki temu włosy nabiorą nieco charakteru. Jeśli masz grzywkę – zostaw ją luźno opadająca na czoło. Jeśli grzywki nie masz – zepnij przednie pasma włosów z tyłu za pomocą spinki lub gumki. Dzięki temu powstanie połączenie grzecznej fryzury z niesfornymi kosmykami.

Aby włosy nie były idealnie proste, można w nie wetrzeć piankę do włosów kręconych. Prosty zabieg może sprawić, że końcówki włosów delikatnie się podkręcą. Można je podsuszyć suszarką z dyfuzorem. Wiele zależy tutaj od rodzaju włosów – niektóre są bardzo podatne na układanie, inne, niestety, niekoniecznie. Warto próbować różnych kosmetyków do włosów, aby znaleźć te idealne dla siebie.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 22489 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/latwe-fryzurki-dla-prostych-wlosow/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('sh in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435