Oryginalne długie męskie fryzury

Żyjemy w czasach, w których długie włosy nie są jedynie domeną pań. Coraz więcej mężczyzn decyduje się na posiadanie dłuższych włosów. Niekoniecznie i nie zawsze są to włosy długie do pasa, a jedynie nieco dłuższa niż zazwyczaj fryzura męska. Warto pamiętać, że istnieje wiele naprawdę modnych i eleganckich fryzur dla mężczyzn.

Półdługie męskie fryzury były modne kiedyś, a teraz powracają. Są idealne dla mężczyzn lubiących dobry styl i chcących go podkreślić dopasowaną fryzurą. Włosy średniej długości po latach przerwy wracają do łask. Nadają twarzy tajemniczej zmysłowości, a oprócz tego dają możliwość modyfikacji fryzury i dostosowywania jej do kształtu twarzy.

Taką długość można dowolnie układać. Jak? Pierwszy sposób to stylizacja pełna wyrafinowanej elegancji. Mowa o zaczesaniu włosów do tyłu, wygładzając je żelem. W połączeniu z kilkudniowym zarostem, taka fryzura wygląda niezwykle męsko. Drugi sposób, idealny gdy włosy są krótsze po bokach to nonszalanckie potarganie ich i postawienie na żel. Takie ułożenie dodaje wzrostu i optycznie wysmukla twarz. Włosy powinny być wtedy nieco dłuższe niż przy klasycznym męskim cięciu. Dobra długość to 6-8 cm. Można też pocieniować włosy średniej długości i nosić je rozpuszczone w stylu latynoskim. Dzięki takiemu cięciu można zasłonić pewne niedoskonałości, takie jak np. odstające uszy, czy głębokie zakola. Zdecydowanie odradza się włosy półdługie panom, którzy nie lubią codziennej pielęgnacji i stania przed lustrem. Włosy półdługie są dużo bardziej wyeksponowane i dużo bardziej widać w jakiej są kondycji. Konieczne jest więc stosowanie odżywek do włosów i odpowiednich środków do stylizacji, które będą nawilżały i wygładzały pasma.

Półdługie włosy u mężczyzn tworzą niezwykły, artystyczny wygląd. Dobrze obcięte, najlepiej wycieniowane nie potrzebują specjalnego modelowania. Konieczne jest za to odżywianie włosów dobrze dobranymi szamponami czy maskami do włosów. Półdługie włosy u mężczyzn świetnie pasują zarówno do codziennego, swobodnego stylu, jak i do eleganckiego garnituru.

Wciąż pojawiają się, choć dużo rzadziej niż w latach 90., gdzie były najmodniejsze – fryzury długie dla mężczyzn. Noszone są głównie przez przedstawicieli różnych subkultur. Niektórzy panowie najczęściej noszą włosy rozpuszczone, czesane wiatrem, albo związują je w niski kucyk. Inn noszą dredy, które można chować w specjalnym turbanie, wiązać w niski kucyk, albo zwyczajnie rozpuszczać. Dłuższe włosy u mężczyzny są nie tylko modne, ale i seksowne. Jest mnóstwo możliwości stylizacji. Na imprezę szalony irokez, do pracy gładko zaczesane do tyłu, a na co dzień artystyczny nieład. To proste i stylowe. Każdy facet, który chce mieć nieco dłuższe włosy, powinien także umieć o nie zadbać. Dodatkowo, jeśli mężczyzna zdecyduje się na zapuszczanie włosów, niech dobierze ich długość do kształtu twarzy.


Warning: file_put_contents(): Only 0 of 22337 bytes written, possibly out of free disk space in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 430

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Comet Cache: failed to write cache file for: `/oryginalne-dlugie-meskie-fryzury/`; possible permissions issue (or race condition), please check your cache directory: `/home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/cache/comet-cache/cache`.' in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php:435 Stack trace: #0 [internal function]: WebSharks\CometCache\Classes\AdvancedCache->outputBufferCallbackHandler('<!DOCTYPE html>...', 9) #1 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/functions.php(3743): ob_end_flush() #2 [internal function]: wp_ob_end_flush_all('') #3 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(286): call_user_func_array('wp_ob_end_flush...', Array) #4 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters('', Array) #5 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #6 /home/dxf/public_html/906.pl/wp-includes/load.php(679): do_action('shut in /home/dxf/public_html/906.pl/wp-content/plugins/comet-cache/src/includes/traits/Ac/ObUtils.php on line 435